Lov na bažanta a orebici

Lov bažanta a orebici - doba lovu 1. 10. - 30. 3.

Lov na bažanta a orebici probíhá ve 12 lečích v členitém terénu, kde se využívá nerovností povrchu (kopců, strží). Tímto způsobem lovu a vysokou kvalitou zvěře jsme schopni uspokojit i nejnáročnější lovecké hosty, kteří požadují náročnou střelbu na "vysoko táhnoucí zvěř".

Průměrné denní výřady se pohybují mezi 500 - 2 000 kusů ulovené zvěře.

Lovy jsou pořádané pro skupiny 5 - 15 lovců. Pro individuální střelce je zde možnost připojit se k ostatním loveckým skupinám.

Speciální nabídku tvoří lovy ploužením s možností využití vlastních loveckých psů, pořádané pro skupiny již od 3 střelců.

Kontakt:
+420 602 113 418
david.bierhanzl@almea.cz


Stáhněte si leták

lov na bažanta bohatý výřed

Pro uspořádání honu na bažanty požadujeme lovecké skupiny 5 až 15 střelců, což je počet garantující velmi kvalitní individuální lovecký zážitek každému z účastníků lovu. Každý lov je veden dle starých mysliveckých tradic, včetně ukončení výřadem ulovené zvěře se slavnostním troubením borlic.

Velké oblibě se těší dvoudenní lovy, kde je kombinován lov na bažanty s naháňkou na černou a vysokou zvěř.

Po celý lovecký den je zajištěn originální catering přímo v honitbě. Po honu je pro lovce zajištěn bohatý raut v naší lovecké chatě, přímo v areálu naší bažantnice. Lovecká chata nabízí velmi příjemné prostředí, ideální pro výměnu zážitků z celého dne.