Kariéra

Práce snů! Hledáme šéfa bažantnice 

Naše honitba o rozloze 1100 hektarů leží na území se 7 rybníky, kousek na jih od Březnice. Porost bažantnice je tvořen kromě 45 ha upravených lesních kultur také 15 ha zvěřních políček, které poskytují vypouštěné zvěři jednak dostatečný kryt, ale také kvalitní krmné podmínky. V naší rodinné bažantnici s vlastním odchovem pořádáme lovy bažantů a kachen divokých. Ročně lovíme na 60 000 bažantů a 20 000 kachen. Celý lov probíhá podle zvyklostí a tradic české myslivosti. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servis včetně cateringových služeb. Bažantnice se nachází 17 km na jih od města Příbram, 87 km jižně od Prahy, v krásném prostředí středočeské pahorkatiny.

Jak si vás představujeme? 

Jako samostatného a odpovědného člověka, který umí vést lidi, ale také si vyhrnout rukávy, když je potřeba. Jako člověka s lidským přístupem, kladným vztahem k myslivosti a k přírodě, pro nějž je práce koníčkem.  Němčina (angličtina) je určitě výhodou, nikoli podmínkou. Praxe není důležitá, důležitější je chtít.

Co nabízíme?

Krásné pracovní prostředí, mzdu adekvátní vašim výsledkům, celoroční povolenka k lovu a možnost ubytování.

Co budete mít u nás na starosti?

Správu celé bažantnice, vedení 6 podřízených a organizaci všech loveckých akcí.

Zašlete nám váš životopis s aktuální fotografii z místa, které máte rád a také prosím připojte motivační dopis na email david.bierhanzl@almea-biomasa.cz  

Hledá se šéf

Hledáme šéfa